TAMAMLANAN PROJELER

MARİNA PREMIUM

Bodrum Turgutreis'te toplam 52 bağımsız bölümden oluşan projenin tüm ince işleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

TORBA TRİA VİLLALARI

Yapı Müteahhitliği’ni Vel İnşaat’ın üstlendiği toplam 1100 m2 inşaat alanına sahip Proje 3 adet Ultra lüks müstakil havuzlu villadan oluşmaktadır. Vel İnşaat, bu projesinde de kaba ve ince işler dahil anahtar teslim olarak firmamızı tercih ederek ne kadar doğru bir karar verdiğini göstermiştir.

GÜNDOĞAN Q VİLLALARI

Bodrum’un en kalabalık tatil beldelerinden olan Gündoğan ‘da inşa edilen Q Villaları projesi Toplam 2800 m2 inşaat alanıyla, 9 adet Ultra lüks havuzlu villalardan oluşmaktadır. Vel inşaat müteahhitliğinde , projenin Kaba ve ince inşaat işleri anahtar teslim olarak firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde tamamlanmıştır.

ACIBADEM BODRUM

2008 YILINDA YAPIMI TAMAMLANAN HASTANENİN, TÜM SAHA VE BİNA İÇİ TESVİYE BETONLARI FİRMAMIZ TARAFINDAN YAPILMIŞTIR.TOPLAM YAPILAN İMALAT ALANI 11000 M2 DİR . AYRICA TÜM İNŞAAT SÜRESİNCE ACIBADEM BODRUM HASTANESİ İNŞAATI İÇİN FİRMAMIZ TARAFINDAN TEKNİK UYGULAMA SORUMLULUĞU HİZMETİ VERİLMİŞTİR.

MERCAN EVLERİ

TMC Constraction Firması müteahhitliğinde, Turgutreis ‘de inşa edilen proje 3500 m2 inşaat alanıyla Bodrum’un en saygın projelerinden birisi olarak bilinir.İçinde 9 adet lüks villa barındıran projenin, 4 adet villasını , tüm sosyal tesisleri ile alt yapı, çevre yolları, peysaj ve havuz inşaat imalatları firmamız müşavirliğinde tamamlanmıştır.

TURİYA OTEL

Turgutreis’de inşa edilen ve Otel&SPA şeklinde tasarlanan 47 odalı, 85 yataklı otelin ,tüm kaba ve ince inşaat işleri firmamız tarafından organize edilerek tamamlanmış olup, 9 ay gibi kısa bir sürede tüm kontroller yapılarak müşteriye teslimi sağlanmıştır.

KÜPTAŞ MUĞLA 9 EVLER

Muğla Ortaköy beldesinde 4000 m2 alan üzerinde, 1800 m2 inşaat alanına sahip Proje, firmamız tarafından kat karşılığı olarak anlaşma yapılmış ve inşaatı tamamlanmıştır.
Bu prestijli projede 9 adet müstakil triblex villadan oluşmaktadır.

SABANCI KÜLTÜR MERKEZİ

Bodrum, Turgutreis’de 1800 m2 kapalı inşaat alanına sahip 2 adet Kültür ve Kongre merkezi inşaatları firmamız tarafından üstlenilmiştir. Mevcut binanın güçlendirilmesi ve tadilatı , ikinci binanın ise kaba inşaat işleri bir yıl ara ile firmamızın müşavirliğinde tamamlanmıştır.

MOMENTİ GÜMÜŞLÜK

Bodrum gümüşlükte tüm inşaat imalatları firmamız tarafından gerçekleştirilmiş olan projenin yapımı tamamlanmıştır. Momenti gümüşlük evleri toplam 14 adet daireden oluşmaktadır. Toplam inşaat alanı 1400 m2 dir.

BİTEZ EVLERİ

Bodrum’un yükselen değeri Bitez beldesinde 4000 m2 alan üzerinde , 1200 m2 İnşaat alanına sahip Proje, firmamız tarafından kat karşılığı ,anahtar teslim olarak tamamlanıp sahiplerine teslim edilmiştir. Bu prestijli projede 12 Flat daire, 4 müstakil dubleks ve 1 adet yine müstakil tek katlı yapıdan oluşmaktadır. Mimari ve statik Proje aşamasından, iskan aşamasına kadar firmamızın imzasını taşıyan bu prestijli yapılar 1 yıl gibi kısa bir sürede tamamlanıp anahtarları hak sahiplerine teslim edilmiştir.

BODRUM HOUSES (PAMİR SOYUER)

Yalıkavak’ta Pamir & Soyuer’in Berggruen Holdings ile Bodrum’da gerçekleştirdiği Bodrum Houses projesidir. İnşaatı tarafımızdan yapılmış olup, tamamlanmıştır. Gün ışığını ustalıkla yaşam alanlarına taşımasıyla ünlü mimar Richard Meier tarafından tasarlanan proje 21 konuttan oluşuyor.Robb Report'un sayfalarında yer verdiği proje; 1000 metrekare yaşam alanı ve 5000 metrekare bahçeye sahiptir. Meier'in tasarladığı yerden tavana camla döşeli 7 odalı konutlar, 5 farklı tipten oluşmaktadır.Tüm kaba inşaat, izolasyon, seramik, çevre düzenlemesi, yol, bina içi tesviye betonları, ince sıva imalatları firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.Bodrum 'un en prestijli 5 projesi arasındadır.

KONACIK EVLERİ

Bodrum’un gelişen yüzü Konacık beldesinde ,6000 m2 alan üzerinde inşa edilen projenin toplam inşaat alanı 1800 m2 ‘dir. Firmamız tarafından yaklaşık 14 ay gibi bir sürede ruhsat aşamasından yine iskan aşamasına kadar anahtar teslim olarak tamamlanıp hak sahiplerine teslim edilmiştir. Konacık Evleri Projesi ; 150 m2 kapalı alana sahip ,12 adet Tripleks lüks villalardan oluşmuştur.

İŞ GYO KASABA 3. ETAP

İstanbul Ömerli’de yer alan Kasaba projesinin 3. etab kaba işçiliği firmamız tarafından tamamlanmıştır. 156 konutluk 3. etap, Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin iştirakleri ve Altınhas Holding A.Ş. ortaklığında kurulan İş Altınhas İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. tarafından gerçekleştirililmiştir. Kasaba Evleri 3. etap, 4’ü villa, 4’ü daire olmak üzere 8 farklı tipte, toplam 156 konuttan oluşmaktadır.

AVENUE BODRUM

Bodrum'un merkezi konumunda bulunan Konacıkta açılan Avenue alışveriş merkezi dahilinde Paşabahçe ve Mudo mağazaları, hazırlanmış olan projelere uygun olarak anahtar teslim firmamız tarafından zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmiştir.

CASSA LUSSO

Öz-Yaman İnşaat yine bu projesinin kaba inşaatında Küptaş İnşaat’ı seçmiştir. Firmamız Turgutreis’de inşa edilen , içinde 9 adet Residence bulunan bu nitelikli proje’de yer almaktan gurur duymuştur. Projenin inşaat alanı 1800 m2 olup, kaba inşaatı firmamız tarafından tamamlanmıştır. Alt yapı, ince işler, elektrik ve mekanik işlerde yine firmamız Öz-Yaman inşaat’a müşavirlik hizmeti de vermiştir.

BODRUM LALİN EVLERİ

Yapı Müteahhitliğini Öz-Yaman İnşaat’ın üstlendiği Bodrum/Umurca mah. bulunan Lalin Evleri projesi, 24 adet tek katlı müstakil villa , havuz ve sosyal tesis alanlarıyla birlikte 24.000 m2 inşaat alanıyla Bodrum yarımadasının en büyük projelerinden birisi olarak bilinmektedir. Öz-Yaman İnşaat bu prestijli projenin , kaba betonarme imalatlarında firmamızı tercih ederek sorunsuz bir şekilde projesini tamamlamıştır. Bu yüksek prestijli projenin yine ruhsat ve iskan aşamaları da firmamız tarafından tamamlanmıştır.

PINAR KINA EVİ

Haziran 2019'da tamamlanmış olup, kaba inşaatı firmamız tarafından yapılmış, ince işlerinde danışmanlık hizmeti verilmiştir.